Творчество- إبداع

литература и изкуство без граници- لأدبٍ وفنٍ بلا حدود

ИндексReklamaGalleryCalendarТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли във форум Творчество! Нека направим света още по-хубав с красотата на литературата и изкуството.

Share | 

Предложение относно форума

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
coolest

Брой мнения : 6
Registration date : 08.10.2010

ПисанеЗаглавие: Предложение относно форума   Пет Окт 08 2010, 23:45

Здравейте, според мен трябва да се обърне повече внимание за развитието и разпространението на форума. Например да се направи регистрация в бгтоп.нет и други подобни сайтове. Форумът е страхотен и има нужда от повече потребители! Laughing
Също да се направи категория специално за форума. Правила,новини,информация,предложения,рангове,въпроси и т.н.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
valya_b

Брой мнения : 25
Registration date : 09.10.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Предложение относно форума   Съб Окт 09 2010, 21:43

Да и според мен може да се направят още доста промени, току що някъде написах, че имам проблеми с качването на фотографии, трябва да има място където всеки да може да се изказва по определени теми , да се задават въпроси и да се търсят отговори. Сайта е много хубав , но сякаш на пръв поглед е малко неясно какво точно се случва и кое как трябва да се направи.
Вижте профила на потребителя http://www.photolight.info/index.php?p=userdetails&lang=1&am
dr_abdul
Златен потребител
Златен потребител

Брой мнения : 1265
Registration date : 04.03.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Предложение относно форума   Съб Окт 09 2010, 22:45

coolest написа:
Здравейте, според мен трябва да се обърне повече внимание за развитието и разпространението на форума. Например да се направи регистрация в бгтоп.нет и други подобни сайтове. Форумът е страхотен и има нужда от повече потребители! Laughing
Също да се направи категория специално за форума. Правила,новини,информация,предложения,рангове,въпроси и т.н.
Здравейте
и добре сте дошъл във форума
За съжаление : Направих каквото можах , и прекарах безбройни безсънни нощи , работейки за развитието на форума .
Назначил съм и модераторите които почти всичките са вече изчезнали оттук.
и ко-администратори съм назначил.
Открил съм страници във фейсбук , но без никакво забележително развитие.
Накрая: отчаях се и си починах , оставяйки форума за спомен и за следа за мой опит да направя нещо.
Вие..Опитайте се.. ако нещата напредват , тогава може би ще ми се превърне куража.
Благодаря Ви за интереса , грижите , и предложенията
Вижте профила на потребителя http://tworchestwo.forumandco.com
dr_abdul
Златен потребител
Златен потребител

Брой мнения : 1265
Registration date : 04.03.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Предложение относно форума   Съб Окт 09 2010, 22:50

valya_b написа:
Да и според мен може да се направят още доста промени, току що някъде написах, че имам проблеми с качването на фотографии, трябва да има място където всеки да може да се изказва по определени теми , да се задават въпроси и да се търсят отговори. Сайта е много хубав , но сякаш на пръв поглед е малко неясно какво точно се случва и кое как трябва да се направи.

Добре дошли във форум Творчество
Има сектор ( Кафене за творци) в където може всеки да си изкаже мнения , и вълненията .....и т.н.
за другите технични проблеми които споменахте ..аз си мисля че не са толкова нерешими . Проблемът че форумът е на смесен език : английски и български , но въпреки това мисля че всичко е обяснимо.
Ако имате затруднение ги пишете тук , и с удоволствие ще ви обясня каквото трябва
Вижте профила на потребителя http://tworchestwo.forumandco.com
valya_b

Брой мнения : 25
Registration date : 09.10.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Предложение относно форума   Съб Окт 09 2010, 23:02

Благодаря за сърдечното посрещанеSmile Опитах се да кача мои фотографии, но се оказа че там където е полето за аttach file пише че файла не може да бъде по голям от 0 Мб и не мога да кача нищо, просто ме изхвърля.Възможно е и проблема да е в мен, ако може да ми обясните как да го направя. Разбира се аз мога да пусна линк от фотографския сайт в който съм публикувала снимките, но мисля че е много по добре да ги качваме направо тук и да се радваме на красиви фотографии от цял святSmileМисля че това ще направи сайта още по отворен и интересенSmile
Вижте профила на потребителя http://www.photolight.info/index.php?p=userdetails&lang=1&am
Dilovska

Брой мнения : 27
Местожителство : Rome, Italy
Registration date : 26.09.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Предложение относно форума   Нед Окт 10 2010, 12:35

Сайтът вече има регистрация в бгтоп.нет ,като сайт за култура и изкуство. Благодаря за предложението ти, coolest.
Вижте профила на потребителя http://www.photo-cult.com/ianita
coolest

ПисанеЗаглавие: Re: Предложение относно форума   Пон Окт 11 2010, 22:39

Dilovska написа:
Сайтът вече има регистрация в бгтоп.нет ,като сайт за култура и изкуство. Благодаря за предложението ти, coolest.
Радвам се, лично аз ще гласувам всеки ден. Ще е добре да се сложи тука линк за гласуване и всеки ,който цени форума да помогне!
Може и при тухо брояча да се сложи малко банерче!
Ще се опитам и аз да попоуализирам форума. Laughing
coolest

ПисанеЗаглавие: Re: Предложение относно форума   Пон Окт 11 2010, 23:24

Дори сега направих едно банерче. Ако ви харесва го ползвайте!
coolest

ПисанеЗаглавие: Re: Предложение относно форума   Пон Окт 11 2010, 23:42

Цитат :
Проблемът че форумът е на смесен език : английски и български , но въпреки това мисля че всичко е обяснимо.
Ако имате затруднение ги пишете тук , и с удоволствие ще ви обясня каквото трябва
Според мен това не е чак толкова голям проблем. Ако сте забелязали ,когато върху бутоните мишката поставите излиза на български какво означава!
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Предложение относно форума   

Предложение относно форума
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Консулите на Форума получават Цезарски титли
» Относно спазването на Правила на форума
» Станете приятели на форума
» За закона, Федерацията, форума и търсачите...
» Излет със колеги от форума.